Produkcja pasz | BAS-POL

Premiksy, dodatki i surowce
do produkcji pasz

Preparaty dla prosiąt

Komponenty mleczne to innymi słowy tran paszowy. Uzyskiwany on jest podczas produkcji mączki rybnej i jest doskonałym źródłem kwasu Omega-3.

Serolat XXL

Otoczkowana słodka serwatka o wysokiej zawartości laktozy w 100% pochodzenia mlecznego. Zawiera 75% laktozy oraz 4,5% wysoce strawnego białka mleka. Serolat XXL charakteryzuje się doskonałymi cechami fizycznymi: nie zbryla się i nie pyli, gwarantuje doskonałą usypowość. Idealny do produkcji pasz dla prosiąt jako źródło laktozy oraz białka.

Serolat 50

50% koncentrat suszonej rozpyłowo natłuszczanej serwatki . Preparat przeznaczony do stosowania w paszach dla młodych zwierząt, w szczególności do produkcji preparatów mlekozastępczych oraz pasz dla prosiąt typu Prestarter i Starter.

Serolat FS20

Najwyższej jakości mikrootoczkowany koncentrat natłuszczonej serwatki.

Serolat® FS20 to najwyższej jakości mikrootoczkowany koncentrat suszonej rozpyłowo, natłuszczanej serwatki słodkiej. Zalecany do stosowania w celu zmniejszenia niedoboru energii w paszach dla prosiąt po odsadzeniu. Serolat® FS20 dostarcza prosiętom doskonale przyswajalne, suszone rozpyłowo tłuszcze, oparte na mieszaninie oleju kokosowego i palmowego. Stosowanie natłuszczonego koncentratu Serolat® FS20 w żywieniu prosiąt umożliwia najbardziej efektywne wykorzystanie energii. Serolat® FS20 zawiera wysoki poziom białka mleka oraz laktozy, aby zaspokoić potrzeby żywieniowe prosiąt.

Pliki do pobrania: