Firma Bas-Pol odznaczona tytułem „Brylant Polskiej Gospodarki 2018”

czwartek, luty 14, 2019

Miło nam poinformować, że firma PPHU Bas-Pol Sp. z o.o. dołączyła do grona firm odznaczonych tytułem „Brylant Polskiej Gospodarki 2018”. Ta prestiżowa nagroda została przyznana już po raz dziewiąty przez Instytut Europejskiego Biznesu. W tym roku tytuł ten uzyskały 3764 firmy spośród 51 tys., których wyniki zostały przeanalizowane przez IBE.  

Główną podstawą do przyznania tytułu „Brylant Polskiej Gospodarki” są wyniki finansowe przedsiębiorstw. Powstały w 2005 roku Instytut Europejskiego Biznesu analizuje oficjalne dane finansowe przekazywane przez podmioty gospodarcze do Krajowego Rejestru Sądowego, a także informacje dotyczące eksportu na podstawie danych zebranych przez Urzędy Celne. Zgromadzone dane są następnie odpowiednio przetwarzane, by dać obiektywną informację na temat wartości rynkowej poszczególnych firm.

Tytuł „Brylant Polskiej Gospodarki” mogą otrzymać wyłącznie te przedsiębiorstwa, których wartość przekracza kwotę 10 mln zł. Instytut Europejskiego Biznesu oszacował w marcu 2017 roku wartość rynkową firmy Bas-Pol na 12 mln zł, co stało się podstawą do przyznania jej prestiżowego tytułu. Warto zauważyć, że już po 10 latach swego istnienia nasza firma znajduje się wśród najlepszych przedsiębiorstw w kraju. To dla nas powód do dumy, ale również motywacja do dalszego rozwoju. Dziękujemy za Państwa zaufanie! 

15+

lat doświadczenia
w branży

50+

ferm objętych
doradztwem żywieniowym

160+

zadowolonych
klientów

4000+

wdrożonych
receptur

Od ponad 15 lat doradzamy
naszym klientom, każdego dnia
poszerzając wiedzę
i zdobywając nowe doświadczenia

Dla każdej fermy przygotowujemy
rozwiązania dopasowane do jej potrzeb

Współpracujemy z klientami
opierając się na zaufaniu, a nie tylko
na dobrej relacji

Każda prawidłowo zastosowana
receptura to lepsze wyniki
produkcyjne i dodatkowy zysk

Wyróżnienia